1.625-5-RP32
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.625-5-RP32
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DBL COATED GRY 1 5/8"X 5YDS
Duomenų lapai: 1.625-5-RP32.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
1.625-5-RP32 specifikacijos
Dalies numeris 1.625-5-RP32 Gamintojas 3M
Galimas kiekis 2842 pcs Duomenų lapas 1.625-5-RP32.pdf
Plotis 1.63" (41.28mm) 1 5/8" Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0320" (32.0 mils, 0.813mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Double Coated, Double Sided Tinkamumo laikas pradėti Date of Shipment
Tinkamumo laikas 24 Months Serija VHB™ RP32
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 15' (4.6m) 5 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Gray
Atsarginis, vežėjas Acrylic Foam Klijai Acrylic
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: RAFI
apibūdinimas: LED PANEL IND RED 24V-28V IP40
Sandelyje: 4092 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DBL COATED GRY 1 5/8"X 5YDS
Sandelyje: 1143 pcs
parsisiųsti: 1.625-5-4991.pdf
RFQ
1.625-5-RP16
1.625-5-RP16
Gamintojai: 3M
parsisiųsti: 1.625-5-RP16.pdf
1.625-5-RP62
1.625-5-RP62
parsisiųsti: 1.625-5-RP62.pdf
apibūdinimas: TAPE DBL COATED BLK 1 5/8"X 5YDS
parsisiųsti: 1.625-5-5962.pdf
1.625-5-RP25
1.625-5-RP25
parsisiųsti: 1.625-5-RP25.pdf
Gamintojai: RAFI
parsisiųsti:
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR 16.2MM
apibūdinimas: TAPE DBL COATED WHT 1 5/8"X 5YDS
1.625-5-RP45
1.625-5-RP45
parsisiųsti: 1.625-5-RP45.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus