0.75-50-3903-WHITE
3M3M
0.75-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0.75-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHT 3/4"X 50YDS
Duomenų lapai: 0.75-50-3903-WHITE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
8 pcs
  • Pranešimas
0.75-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 0.75-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 13757 pcs Duomenų lapas 0.75-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 0.75" (19.05mm) 3/4" Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max