0.625-5-4466B
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0.625-5-4466B
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DBL COATED BLACK 5/8"X 5YDS
Duomenų lapai: 0.625-5-4466B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
7 pcs
  • Pranešimas
0.625-5-4466B specifikacijos
Dalies numeris 0.625-5-4466B Gamintojas 3M
Galimas kiekis 11028 pcs Duomenų lapas 0.625-5-4466B.pdf
Plotis 0.63" (16.00mm) 5/8" Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Temperatūros diapazonas 120°F (49°C) Max
Juostos tipas Double Coated, Double Sided Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 4466B
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 15' (4.6m) 5 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Black
Atsarginis, vežėjas Polyethylene Foam Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE ALUM FOIL SILVER 5/8"X 5YDS
Sandelyje: 23816 pcs
parsisiųsti: 0.625-5-4380.pdf
RFQ
0.625-5-4462B
0.625-5-4462B
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DBL COATED BLACK 5/8"X 5YDS
Sandelyje: 10615 pcs
parsisiųsti: 0.625-5-4462B.pdf
RFQ
0.625-5-4462W
0.625-5-4462W
apibūdinimas: TAPE DBL COATED WHITE 5/8"X 5YDS
parsisiųsti: 0.625-5-4462W.pdf
parsisiųsti: 0.625-5-431.pdf
parsisiųsti: 0.625-5-4466W.pdf
parsisiųsti: 0.625-5-4492B.pdf
0.625-5-4611 (PK2)
0.625-5-4611 (PK2)
apibūdinimas: TAPE DBL COAT GRY 5/8"X 5YD 2/PK
parsisiųsti: 0.625-5-4611 (PK2).pdf
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus