0.25-5-4492B
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0.25-5-4492B
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DBL COATED BLACK 1/4"X 5YDS
Duomenų lapai: 0.25-5-4492B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0.25-5-4492B specifikacijos
Dalies numeris 0.25-5-4492B Gamintojas 3M
Galimas kiekis 30276 pcs Duomenų lapas 0.25-5-4492B.pdf
Plotis 0.25" (6.35mm) 1/4" Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm) Temperatūros diapazonas 158°F (70°C) Max
Juostos tipas Double Coated, Double Sided Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 24 Months Serija 4492B
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 15' (4.6m) 5 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Black
Atsarginis, vežėjas Polyethylene Foam Klijai Acrylic, 430
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0.25-5-4611 (PK5)
0.25-5-4611 (PK5)
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DBL COAT GRY 1/4"X 5YD 5/PK
Sandelyje: 3041 pcs
parsisiųsti: 0.25-5-4611 (PK5).pdf
RFQ
0.25-5-4462B
0.25-5-4462B
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DBL COATED BLACK 1/4"X 5YDS
Sandelyje: 28603 pcs
parsisiųsti: 0.25-5-4462B.pdf
RFQ
0.25-5-4492W
0.25-5-4492W
apibūdinimas: TAPE DBL COATED WHITE 1/4"X 5YDS
parsisiųsti: 0.25-5-4492W.pdf
parsisiųsti: 0.25-5-4466W.pdf
parsisiųsti: 0.25-5-4496B.pdf
apibūdinimas: TAPE DBL COATED GRAY 1/4"X 5YDS
parsisiųsti: 0.25-5-4646.pdf
apibūdinimas: TAPE ALUM FOIL SILVER 1/4"X 5YDS
parsisiųsti: 0.25-5-4380.pdf
apibūdinimas: TAPE SPLICING CLEAR 1/4"X 5YDS
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus