3KASMC20HE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
3KASMC20HE3/9AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3KASMC20HE3/9AT
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 20VWM 35.8VC DO214AB
Duomenų lapai: 3KASMC20HE3/9AT.pdf
  • Pranešimas
3KASMC20HE3/9AT specifikacijos
Dalies numeris 3KASMC20HE3/9AT Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 5392 pcs Duomenų lapas 3KASMC20HE3/9AT.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 22.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Įtampa - suskirstymas DO-214AB (SMCJ)
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 83.8A
Polarizacija DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 185°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas 3KASMC20HE3/9AT apibūdinimas TVS DIODE 20VWM 35.8VC DO214AB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 35.8V Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3KASMC22AHE3_A/I
3KASMC22AHE3_A/I
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Sandelyje: 5614 pcs
parsisiųsti: 3KASMC22AHE3_A/I.pdf
RFQ
3KASMC22AHE3_A/H
3KASMC22AHE3_A/H
Sandelyje: 4272 pcs
parsisiųsti: 3KASMC22AHE3_A/H.pdf
RFQ
3KASMC22AHE3/9AT
3KASMC22AHE3/9AT
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
parsisiųsti: 3KASMC22AHE3/9AT.pdf
3KASMC20AHM3_A/I
3KASMC20AHM3_A/I
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AB
parsisiųsti: 3KASMC20AHM3_A/I.pdf
3KASMC22AHE3/57T
3KASMC22AHE3/57T
parsisiųsti: 3KASMC22AHE3/57T.pdf
3KASMC20HE3_A/I
3KASMC20HE3_A/I
parsisiųsti: 3KASMC20HE3_A/I.pdf
3KASMC20HE3_A/H
3KASMC20HE3_A/H
parsisiųsti: 3KASMC20HE3_A/H.pdf
3KASMC20HE3/57T
3KASMC20HE3/57T
parsisiųsti: 3KASMC20HE3/57T.pdf
3KASMC20AHM3_B/I
3KASMC20AHM3_B/I
apibūdinimas: TVS DIODE 20VWM DO214AB
parsisiųsti: 3KASMC20AHM3_B/I.pdf
3KASMC20AHM3_B/H
3KASMC20AHM3_B/H
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
parsisiųsti: 3KASMC20AHM3_B/H.pdf
3KASMC20AHM3_A/H
3KASMC20AHM3_A/H
parsisiųsti: 3KASMC20AHM3_A/H.pdf
3KASMC20AHE3_B/I
3KASMC20AHE3_B/I
parsisiųsti: 3KASMC20AHE3_B/I.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus