1N5399GP-E3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1N5399GP-E3/54 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5399GP-E3/54
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 1KV 1.5A DO204
Duomenų lapai: 1N5399GP-E3/54.pdf
  • Pranešimas
1N5399GP-E3/54 specifikacijos
Dalies numeris 1N5399GP-E3/54 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE GEN PURP 1KV 1.5A DO204 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 725997 pcs Duomenų lapas 1N5399GP-E3/54.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5A
Įtampa - suskirstymas DO-204AC (DO-15) Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F 15pF @ 4V, 1MHz Polarizacija DO-204AC, DO-15, Axial
Veikimo temperatūra - jungtis 2µs Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas 1N5399GP-E3/54 Išplėstas aprašymas Diode Standard 1000V (1kV) 1.5A Through Hole DO-204AC (DO-15)
Diodų konfigūracija 5µA @ 1000V apibūdinimas DIODE GEN PURP 1KV 1.5A DO204
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.4V @ 1.5A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 1000V (1kV)
Talpa @ Vr, F -65°C ~ 175°C
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1N5399G-T
1N5399G-T
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 1.5A DO15
Sandelyje: 5360 pcs
parsisiųsti: 1N5399G-T.pdf
RFQ
1N5399GPHE3/54
1N5399GPHE3/54
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 1.5A DO204
Sandelyje: 4969 pcs
parsisiųsti: 1N5399GPHE3/54.pdf
RFQ
1N5399G B0G
1N5399G B0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1.5A DO204AC
parsisiųsti: 1N5399G B0G.pdf
1N5399G R0G
1N5399G R0G