15ETH06-1
Vishay Semiconductor Diodes Division
15ETH06-1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15ETH06-1
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 15A TO262
Duomenų lapai: 15ETH06-1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
15ETH06-1 specifikacijos
Dalies numeris 15ETH06-1 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 15A TO262 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5205 pcs Duomenų lapas 15ETH06-1.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 15A
Įtampa - suskirstymas TO-262 Serija FRED Pt®
RoHS statusas Tube Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Kiti vardai *15ETH06-1
15ETH061
Veikimo temperatūra - jungtis 35ns
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas 15ETH06-1 Išplėstas aprašymas Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-262
Diodų konfigūracija 50µA @ 600V apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 15A TO262
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2.2V @ 15A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 600V
Talpa @ Vr, F -65°C ~ 175°C
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15ETH06
15ETH06
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
Sandelyje: 5427 pcs
parsisiųsti: 15ETH06.pdf
RFQ
15ET1
15ET1
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT