1.5SMC400A-M3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5SMC400A-M3/9AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5SMC400A-M3/9AT
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 342VWM 548VC SMCJ
Duomenų lapai: 1.5SMC400A-M3/9AT.pdf
  • Pranešimas
1.5SMC400A-M3/9AT specifikacijos
Dalies numeris 1.5SMC400A-M3/9AT Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 109837 pcs Duomenų lapas 1.5SMC400A-M3/9AT.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 380V
Įtampa - suskirstymas (min) 342V Įtampa - suskirstymas DO-214AB (SMCJ)
Įveskite Zener Serija 1.5SMC, TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 2.7A
Polarizacija DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks Gamintojo kodas 1.5SMC400A-M3/9AT
apibūdinimas TVS DIODE 342VWM 548VC SMCJ Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 548V
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1.5SMC400A-E3/9AT
1.5SMC400A-E3/9AT
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: TVS DIODE 342VWM 548VC DO214AB
Sandelyje: 204897 pcs
parsisiųsti: 1.5SMC400A-E3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC400A
1.5SMC400A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 342V 548V DO214AB
Sandelyje: 145849 pcs
parsisiųsti: 1.5SMC400A.pdf
RFQ
1.5SMC400
1.5SMC400
apibūdinimas: TVS DIODE 342V 575.4V DO214AB
parsisiųsti: 1.5SMC400.pdf
1.5SMC400CA
1.5SMC400CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: 1.5SMC400CA.pdf
1.5SMC400AHE3_A/H
1.5SMC400AHE3_A/H
apibūdinimas: TVS DIODE 342VWM 548VC SMCJ
parsisiųsti: 1.5SMC400AHE3_A/H.pdf
1.5SMC400AHE3_AIH
1.5SMC400AHE3_AIH
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: 1.5SMC400AHE3_AIH.pdf
1.5SMC400C
1.5SMC400C
parsisiųsti: 1.5SMC400C.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: 1.5SMC400A.pdf
1.5SMC400AHE3_ALL
1.5SMC400AHE3_ALL
parsisiųsti: 1.5SMC400AHE3_ALL.pdf
1.5SMC400A-E3/57T
1.5SMC400A-E3/57T
parsisiųsti: 1.5SMC400A-E3/57T.pdf
1.5SMC400A-M3/57T
1.5SMC400A-M3/57T
parsisiųsti: 1.5SMC400A-M3/57T.pdf
1.5SMC400AHE3_A/I
1.5SMC400AHE3_A/I
parsisiųsti: 1.5SMC400AHE3_A/I.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus