1.5SMC220AHE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5SMC220AHE3/9AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5SMC220AHE3/9AT
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 185VWM 328VC DO214AB
Duomenų lapai: 1.5SMC220AHE3/9AT.pdf
  • Pranešimas
1.5SMC220AHE3/9AT specifikacijos
Dalies numeris 1.5SMC220AHE3/9AT Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 180246 pcs Duomenų lapas 1.5SMC220AHE3/9AT.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 209V
Įtampa - suskirstymas (min) 185V Įtampa - suskirstymas DO-214AB (SMCJ)
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, 1.5SMC, TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 4.6A
Polarizacija DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks Gamintojo kodas 1.5SMC220AHE3/9AT
apibūdinimas TVS DIODE 185VWM 328VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 328V
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1.5SMC220A TR13
1.5SMC220A TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 185V 328V SMC
Sandelyje: 109584 pcs
parsisiųsti: 1.5SMC220A TR13.pdf
RFQ
1.5SMC220CA TR13
1.5SMC220CA TR13
apibūdinimas: TVS DIODE 185V SMC