1.5KA7.5AHE3/51
Vishay Semiconductor Diodes Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KA7.5AHE3/51
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 1500W 1.5KA
Duomenų lapai: 1.5KA7.5AHE3/51.pdf
  • Pranešimas
1.5KA7.5AHE3/51 specifikacijos
Dalies numeris 1.5KA7.5AHE3/51 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas TVS DIODE 1500W 1.5KA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4654 pcs Duomenų lapas 1.5KA7.5AHE3/51.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 7.13V
Įtampa - suskirstymas (min) 6.4V Įtampa - suskirstymas 1.5KA
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 133A
Polarizacija DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai 1.5KA7.5AHE3/51GI
1.5KA7.5AHE3/51GI-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 185°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas 1.5KA7.5AHE3/51
apibūdinimas TVS DIODE 1500W 1.5KA Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 11.3V