1.5KA13AHE3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5KA13AHE3/54 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KA13AHE3/54
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC 1.5KA
Duomenų lapai: 1.5KA13AHE3/54.pdf
  • Pranešimas
1.5KA13AHE3/54 specifikacijos
Dalies numeris 1.5KA13AHE3/54 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 136942 pcs Duomenų lapas 1.5KA13AHE3/54.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 12.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 11.1V Įtampa - suskirstymas 1.5KA
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 82.4A
Polarizacija DO-201AA, DO-27, Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 185°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas 1.5KA13AHE3/54 apibūdinimas TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC 1.5KA
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 18.2V Talpa @ dažnumas -