Pasirinkite savo šalį ar regioną.

Close
Prisijungti Registruotis El. Paštas:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Naudojimo sąlygos

Šioje sutartyje išsamiai aprašytos www. Ocean-Components.com, jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis!

Prašome atidžiai perskaityti šią naudojimo terminą ir privatumo patvirtinimą prieš registruodamiesi Ocean-Components.com .Kai sėkmingai užsiregistravote, nes perskaitėte, sutikote ir sutikote su visomis naudojimo sąlygomis ir privatumo patvirtinimu. jei pakeisime šį teiginį, paskelbsime atnaujintą versiją Ocean-Components.com. visas susitarimo turinys įsigalioja jo paskelbimo dieną. Jei nesutinkate su šia peržiūra, turite nutraukti ryšius su Ocean-Components.com.

1, VARTOTOJO REGISTRACIJA:

1), vartotojo kvalifikacija:
Visi Ocean-Components.com vartotojai turi būti įmonė ar asmenys, kurie pagal įstatymus gali pasirašyti visuotinę teisiškai įpareigojančią sutartį. Nesinaudokite mūsų paslauga, jei nesate kvalifikuoti. Negalite perduoti ar parduoti savo Ocean-Components.com sąskaitos. Ocean-Components.com pasilieka teisę sustabdyti arba nutraukti jūsų sąskaitą pagal jų norus.
2), medžiagos rašymas:
Visi vartotojai, norėdami įsitikinti, kad normalus verslas, „Ocean-Components.com“ turi pateikti teisingą, teisingą asmeninę informaciją. Jei pasikeičia, praneškite ir nedelsdami atnaujinkite į Ocean-Components.com.
Visi Ocean-Components.com vartotojai sutinka priimti el. Laiškus ir žinutes iš Ocean-Components.com ar Ocean-Components.com partnerių.

2, PRIVATUMAS:

Ocean-Components.com turi privatumo pareiškimą, taikomą visiems vartotojams, įskaitant vartotojo susitarimą. Turėtumėte perskaityti ir sutikti su privatumo patvirtinimu, kad galėtumėte naudoti Ocean-Components.com, kai registruositės, o Ocean-Components.com vartotojų laikotarpiu jums gali būti taikomi apribojimai (ir Ocean-Components.com bet kokia atnaujinta privatumo pareiškimo versija).

3, PREKYBA:

Visi pirkdami vartotojai turi laikytis šių sąlygų:

4, KOKYBĖ IR PO PARDAVIMO PASLAUGOS:

1), žr. Garantinį aptarnavimą.
2), produktų kokybė.
Ocean-Components.com produktai griežtai atitiks valstybinius ir profesinius standartus. Jei neturėsime ankstesnių standartų, mes veiksime pagal gamintojo standartą, jei be visų aukščiau išvardytų standartų, klientai galės diskutuoti ir nuspręsti tarp Ocean-Components.com. Bet kokias kokybės problemas ar neatitinkančius gaminių standartų vartotojai gali paprašyti grąžinti ar pakeisti.

5, SVETAINĖS SAUGUMAS:

Jūs sutiksite, kad jokiais tikslais negalite patekti į svetainę jokiu robotu, „Spider“ ar „Refresh“ programine įranga be Ocean-Components.com raštiško leidimo.
Be to, sutinkate, kad nedarysite:

6, INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS TEISIŲ ATASKAITA:

Visos autorių teisių teisės, patentai, prekės ženklas, komercinė paslaptis ir visos Ocean-Components.com siūlomos teisės priklauso Ocean-Components.com. be Ocean-Components.com leidimo bet kuris narys ar narys negali atsisiųsti, kopijuoti, perduoti, taisyti ir redaguoti. Kitu atveju prisiima visą teisinę atsakomybę. Ocean-Components.com turi teisę saugoti Ocean-Components.com duomenų serverį, kai vartotojas naudojasi šia paslauga.

7, ATSISAKYMAS:

Ocean-Components.com yra atsakingas už techninės pagalbos teikimą. Įsitikinkite, kad svetainė yra tvarkinga, Stenkitės išvengti paslaugų teikimo pertraukimo ar Trukdyti per trumpiausią laiką, įsitikinkite, kad vartotojas gali sklandžiai tvarkytis internete. Bet dėl ​​nenugalimos jėgos ar kitų priežasčių negalima valdyti, sugadinti svetainę ar negalėti ja naudotis, dėl to gali būti prarasti įrašai, pranešimai ar informacija, Ocean-Components.com yra neatsakingumas: o vartotojas siūlo neteisingą ar neišsamią ir melagingą informaciją negali naudotis Ocean-Components.com paslauga ar patirti kitų nuostolių, Ocean-Components.com yra neatsakingumas.

8, KITI

Šiam susitarimui visais atžvilgiais taikomi Honkongo įstatymai. Šioje svetainėje visi vartotojai yra neatšaukiamai. Ocean-Components.com turėtojas yra teismo ir aukštesniojo teismo jurisdikcijoje. Šios sutarties nuostatos yra atskirtos. Jei kuri nors šios sutarties nuostata bus pripažinta negaliojančia arba neįgyvendinama, nuostata gali būti išbraukta, o likusios nuostatos turi būti įvykdytos.