Pasirinkite savo šalį ar regioną.

Close
Prisijungti Registruotis El. Paštas:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Kokybė

Mes nuodugniai tiriame tiekėjų kredito kvalifikaciją, kad nuo pat pradžių kontroliuotume kokybę. Mes turime savo kokybės kontrolės komandą, galime stebėti ir kontroliuoti kokybę viso proceso metu, įskaitant atvežimą, saugojimą ir pristatymą. Visos dalys prieš išsiunčiant bus perduotos mūsų kokybės kontrolės skyriui, visoms siūlomoms dalims siūlome 1 metų garantiją.

Mūsų bandymai apima:

Apžiūra

Stereoskopinio mikroskopo naudojimas, komponentų išvaizda stebint 360 ° kampu. Pagrindinis dėmesys stebėjimo būsenai yra produkto pakuotė; lusto tipas, data, partija; spausdinimo ir pakavimo būsena; kaiščių išdėstymas, plokštumos su korpuso apkalimu ir pan.
Vizuali apžiūra gali greitai suprasti reikalavimą atitikti originalių prekės ženklų gamintojų išorinius reikalavimus, antistatinius ir drėgmės standartus ir tai, ar jie naudojami, ar atnaujinti.

Funkcijų testavimas

Visos patikrintos funkcijos ir parametrai, vadinami visų funkcijų bandymu, atsižvelgiant į originalias specifikacijas, taikymo pastabas ar kliento programos svetainę, visas išbandytų prietaisų funkcionalumas, įskaitant testo nuolatinius parametrus, tačiau neįtraukiant kintamos srovės parametrų funkcijos Nefasuoto bandymo analizė ir patikra - parametrų ribos.

Rentgeno spinduliai

Patikrinimas rentgeno spinduliu, apžiūrint visas sudedamąsias dalis 360 ° kampu, siekiant nustatyti vidinę tiriamų komponentų struktūrą ir pakuotės sujungimo būklę. Galite pamatyti daugybę bandomų bandinių, kurie yra vienodi, arba mišinys (Mišrus) kyla problemų; be to, jie turi vienas su kitu specifikacijas (duomenų lapas), kad suprastų bandomo bandinio teisingumą. Testavimo paketo prijungimo būsena, norint sužinoti apie lusto ir paketo sujungimą tarp kaiščių, yra normalu, neįtraukti rakto ir atvirojo laido trumpojo jungimo.

Litavimo bandymas

Tai nėra klastočių nustatymo metodas, nes oksidacija vyksta natūraliai; tačiau tai yra svarbus funkcionalumo klausimas ir ypač paplitęs karšto, drėgno klimato sąlygomis, tokiose kaip Pietryčių Azija ir pietinės Šiaurės Amerikos valstijos. Bendras standartas J-STD-002 nustato bandymo metodus ir priima / atmeta kriterijus, taikomus skylių, paviršiaus tvirtinimo ir BGA įtaisams. Ant BGA tvirtinamų prietaisų, naudojamų ne BGA, naudojama „išvaizda“ ir „BGA“ prietaisų „keraminių plokštelių testas“ neseniai buvo įtrauktas į mūsų paslaugų rinkinį. Prietaisai, kurie pristatomi netinkamose pakuotėse, priimtinose pakuotėse, tačiau yra senesni nei metai arba kurių kaiščiai užteršti, rekomenduojami tirpinti.

Dekapsuliacija mirčiai patikrinti

Griaunamasis bandymas, kurio metu pašalinama komponento izoliacinė medžiaga, kad būtų atskleistas štampas. Tuomet analizuojamas štampo žymėjimas ir architektūra, siekiant nustatyti prietaiso atsekamumą ir autentiškumą. Dydžio galia iki 1000x yra būtina norint nustatyti die ženklus ir paviršiaus anomalijas.