Pasirinkite savo šalį ar regioną.

Close
Prisijungti Registruotis El. Paštas:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Pristatymo metodai

Ocean-Components.com siūlo įvairių rūšių gabenimo būdus: mes galime padėti jums suorganizuoti siuntos pristatymą per „Fedex“, DHL, UPS, TNT, EMS ar kitu jūsų pasirinktu būdu, jei pasirenkate konkretų pristatymą, galite pasirinkti savo logistikos paslaugą. įmonė. Mes taip pat priimame pristatymo būdą, kai klientas paprašė.


Pristatymo kaina:


Pristatymo laikas ir kelionės tikslai

Pristatysime per 1-2 dienas nuo visų prekių pristatymo į mūsų sandėlį dienos.
Už rinkliavas, mokesčius ir kitus mokesčius atsako gavėjas, nes mūsų mokesčiai apima tik paketo transportavimo mokestį. Norėdami įvertinti galimas išlaidas, susisiekite su savo šalies muitine.

Pateikite pristatymo tvarkaraštį iš mūsų sandėlio į savo tikslą.

Azija Šiaurės Amerika Europa Viduriniai Rytai Pietų Amerika Afrika
DHL 2–4 dienos 3–4 dienos 3–5 dienos 3–6 dienos 3–5 dienos 4–6 dienos
„FedEx“ IP 2–4 dienos 3–4 dienos 4-5 dienos 3–6 dienos 4–6 dienos 4–6 dienos


* Pristatymo ir pristatymo laikas apskaičiuojamas darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio. Pagrindinių švenčių, tokių kaip Kalėdos, atveju, prašome suteikti papildomą pristatymo laiką. Šiomis ypatingomis progomis priminsime jums apie galimą vėlavimą.
Dėl šios politikos NEGALIMA gabenti į šias šalis: Afganistaną, Centrinės Afrikos Respubliką, Dramblio Kaulo Kranto Respubliką, Kongo Demokratinę Respubliką, Korėjos Liaudies Demokratinę Respubliką, Eritrėjos Sandraugą, Libano Respubliką, Liberijos Respublika, Somalio demokratinė Respublika, Sudano Respublika.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie siuntą, susisiekite su mumis info@Ocean-Components.com