Pasirinkite savo šalį ar regioną.

Close
Prisijungti Registruotis El. Paštas:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Sąskaitos faktūros išrašas

Gerbiami visi vartotojai, įsigiję Ocean-Components.com gausite oficialią komercinę sąskaitą faktūrą, atidžiai perskaitykite žemiau pateiktą instrukciją.

1, išrašytos sąskaitos faktūros nurodymas

Sąskaita bus išrašoma nuo Ocean-Components.com. Sąskaitos faktūros suma priklausys nuo faktiškai sumokėtos sumos.
Ocean-Components.com pateikia dviejų rūšių sąskaitas faktūras: PVM sąskaitą faktūrą (neatskaitomą) ir specialiąją PVM sąskaitą faktūrą (atskaitytiną).
Norint pagerinti darbo efektyvumą ir išvengti grąžinimo efekto, sąskaita bus išrašyta per 5 darbo dienas po to, kai vartotojai gaus prekes.
Prašome užpildyti teisingą adresą, kontaktinį asmenį, telefono numerį, kad būtų galima tiksliai pateikti sąskaitas faktūras. Jei neužpildysite šios informacijos, Ocean-Components.com atsiųs sąskaitą faktūrą tuo pačiu adresu, kuria siunčiamos prekės, kad galėtume su jumis susisiekti laiku.

2, PVM sąskaita faktūra

Ocean-Components.com paprastai išrašo PVM sąskaitą faktūrą vartotojams, kurie nėra pagrindiniai mokesčių mokėtojai.
Ant sąskaitos faktūros įrašykite tinkamą įmonės pavadinimą ir mokesčių informaciją.

3, PVM specialioji sąskaita faktūra

Jei jums reikia išrašyti „specialią PVM sąskaitą faktūrą“, susisiekite su mūsų buhalterija, kitaip Ocean-Components.com sistema išrašys PVM sąskaitą faktūrą.
Prašome užpildyti ir atidžiai patikrinti visą sąskaitos faktūros informaciją. Ocean-Components.com neprisiims atsakomybės už padarytą klaidą.
Speciali PVM sąskaita faktūra bus išsiųsta skubiu būdu, kai patvirtinsite siuntą.
Prašome įrašyti įmonės pavadinimą, adresą, telefono numerį, mokesčių numerį, banko pavadinimą ir sąskaitą, sąskaitos faktūros siuntimo adresą, kad vartotojai galėtų normaliai naudotis specialia PVM sąskaita faktūra, tačiau visa užpildyta informacija turi būti tokia pati kaip mokesčių mokėjimas.
Įmonės pavadinimas turi būti pramoninės ir komercinės registracijos pavadinimas.
Įmonės adresas ir sąskaitos faktūros telefono numeris turi sutapti su jūsų įmonės informacija.
Mokesčių registracijos numeris yra << Mokesčių registracijos pažymėjime >> esantis numeris, paprastai yra 15 numerių, atidžiai patikrinkite ir įveskite.
Turi būti parašytas abiejų banko pavadinimas ir sąskaitos numeris.

4, Skelbimai

Jei vartotojai įrašo neteisingą informaciją apie specialią PVM sąskaitą faktūrą, Ocean-Components.com PVM sąskaitą faktūrą išrašys automatiškai ir negrąžindama.
Ocean-Components.com nepriims prašymo iš naujo išrašyti specialią PVM sąskaitą faktūrą, jei mes jau išrašėme sąskaitą pagal vartotojo informaciją.

5, Draugiškas priminimas

Jei abejojate dėl išrašytos sąskaitos faktūros, susisiekite su Ocean-Components.com finansiniu skyriumi.
Jei negaunate sąskaitos faktūros per 30 dienų nuo prekių gavimo, susisiekite su Ocean-Components.com klientų aptarnavimo tarnyba. Mes neišduosime sąskaitos faktūros antrą kartą, jei negalėsite susisiekti su mumis per 90 dienų (nuo užsakymo datos)
Produkto pavadinimas sąskaitoje faktūroje bus parašytas Elektroniniai komponentai, Dalies numeris bus rašomas kaip realus užsakymas, jokių kitų specialių užklausų nebus.

6, Sąskaitos faktūros grąžinimas

Kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą, jei sužinosite, kad sąskaitos faktūros informacija neteisinga, nes užsakymas, Ocean-Components.com pakeis ir išsiųs teisingas.
Kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą, jei norite pakeisti sąskaitos faktūros informaciją; patvirtintą mūsų finansų skyrių atsiųsime pataisytą sąskaitą faktūrą jūsų nurodytu adresu.
Be klientų aptarnavimo patvirtinimo, mūsų finansų skyrius nepriims paraiškos pakartotinai išrašyti sąskaitą iš telefono, fakso, el.