Pasirinkite savo šalį ar regioną.

Close
Prisijungti Registruotis El. Paštas:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Apie mus

Ocean-Components.comDidžiausia pasaulyje elektroninių komponentų internetinė parduotuvė
pirmaujantis pasaulinis platintojas, kurio specializacija yra integruotos grandinės (IC), RF / IF ir RFID, jutikliai, keitikliai, jungikliai, relės, kondensatoriai, optoelektronika ir diskretusis puslaidininkis….

BNauda Jums

Sutaupykite laiko. Sutaupykite pinigų.
Sandėlyje yra daugiau nei 900 tūkstančių dalių numerių, kad būtų galima nedelsiant pristatyti. Ocean-Components.com serijoje yra daugiau nei 6 milijonai elektroninių komponentų. Mūsų efektyvi internetinė viešųjų pirkimų aplinka užtikrina mažesnes operacijų sąnaudas.

Ocean-Components.com yra vienas didžiausių ir sparčiausiai augančių elektroninių komponentų platintojas pasaulyje. Mūsų misija yra padėti klientams greitai rasti jiems reikalingus elektroninius komponentus konkurencingomis kainomis.
Gaminiams suteikiama garantija
Garantuojama 100% naujų ir „Orininal“, visiems gaminiams taikoma 1 metų garantija. Orininaliniai, aukštos kokybės elektroniniai komponentai su konkurencinga kaina.
Klientų aptarnavimas
Geriausias darbo efektyvumas, greitas reagavimas, greitas pristatymas ir pristatymas. Atsiųskite mums RFQ internetu dabar, mes atsakysime per 24 valandas.
Pasaulinė rinka
Bet kuriuo metu iš mūsų būstinės Honkonge yra sandėlyje ir paruoštų išsiųsti daugiau nei 2 000 000 elektroninių komponentų.
Pasenę komponentai
Mes tiekiame sunkiai randamus, ilgai veikiančius, nebenaudojamus (EOL) ir pasenusius elektroninius komponentus.
Mažos kainos garantija
Mes pateiksime pagrįstą citatą! Jei gausite geresnę citatą. Prašome susisiekti su mumis ir mes padarysime viską, kad sutiktume ar įveiktume jūsų geriausią citatą.

IĮvadas

Jūsų patikimas elektroninių komponentų tiekimo grandinės partneris - Ocean-Components.com
Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums plačiausią gaminių asortimentą, įskaitant naujausių geriausių pasaulyje elektroninių prietaisų gamintojų leidimus.
Mūsų pranašumų prekės ženklas: „Xilinx“, „Altera“, „Microsemi“, „mikroschema“, „Lattice“, „Texas Instruments“, „STMicroelectronics“, „Infineon“, „NXP“, „Maxim Integrated“, „Cypress“, „Fairchild“, „ON Semiconductor“, „Zilog“, „Intel“, „Honeywell“, „Panasonic“, „Broadcom“, „Omron“, „Sharp“, „KEMET“, „AVX“. , „TE Connectivity“ ir dar ...

WKą mes parduodame

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums plačiausią gaminių asortimentą, įskaitant naujausių geriausių pasaulyje elektroninių komponentų gamintojų, įtrauktų integruotų schemų (IC), išleidimus: PMIC, Atmintis, Logika, Linijiniai, Sąsajos, Įterptosios FPGA, CPLD, Mikroprocesoriai, Mikrovaldikliai, Rezistoriai, kondensatoriai, jungikliai, jutikliai, keitikliai, RF / IF ir RFID, puslaidininkių moduliai, relės ir kiti elektroniniai komponentai.

Ocean-Components.com

teiksime išsamų ir ekonomišką apsirūpinimo sprendimus originalių įrenginių gamintojams, CEM, platintojams, gamintojų ir kitų kompanijų poreikiams. Mes atsinešame aukštos kokybės elektroninius komponentus iš patikimų šaltinių, kad išspręstume tiekimo grandinės problemas ir pateiktume perteklinių atsargų paskirstymo kanalą.

Kodėl mus?

Mes galime išspręsti sunkiausias jūsų sudedamųjų dalių pirkimo problemas:
Sunkiai randami elektroniniai komponentai
100% nauji ir originalūs garantuoti
Aukšta kokybė ir konkurencinga kaina
Vieno langelio elektroninių komponentų pirkimas
Mažesnės pirkimo išlaidos, nemokamas pristatymas

Sutaupykite savo laiko. Sutaupykite išlaidų.

Sandėlyje yra daugiau nei 900 tūkstančių dalių numerių, kad būtų galima nedelsiant pristatyti. Ocean-Components.com serijoje yra daugiau nei 6 milijonai elektroninių komponentų. Mūsų efektyvi internetinė viešųjų pirkimų aplinka užtikrina mažesnes operacijų sąnaudas.
Gaukite citatą

CSusisiekite su mumis

  • Tel:+00 852-3050 6772
  • El. Paštas:info@Ocean-Components.com
  • Faksas:+00 852-3050 6774
  • Adresas:Room 2102, Connaught Commercial Building, 185 Wan Chai Rd, Wan Chai, Hong Kong