Pasirinkite savo šalį ar regioną.

Close
Prisijungti Registruotis El. Paštas:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Privatumo pareiškimas

Ocean-Components.com saugo jūsų asmeninę informaciją ir jos neatskleiskite, neišnuomokite ir neparduokite trečiosioms šalims.

Kolekcija

Galite apsilankyti mūsų svetainėje nepasakę mums, kas esate, arba nepateikdami mums jokios asmeninės informacijos apie save. Kai norite paprašyti kainos, turite užpildyti mūsų užklausos formą, kad gautumėte tam tikros informacijos. Jei nuspręsite mums pateikti asmeninę informaciją, mūsų svetainė renka tik tą informaciją, kurią lankytojai teikia savanoriškai. Rinksime ir saugosime šią asmeninę informaciją:

Svetainių lankymas

Sveiki atvykę į Ocean-Components.com. Ocean-Components.com jūsų privatumo ir asmeninės informacijos apsauga yra tvarkoma labai atidžiai. Šis teiginys informuos jus apie tai, kaip mes naudojame ir tvarkome surinktą informaciją. Kiekvieną kartą apsilankę Ocean-Components.com, mūsų serveris automatiškai atpažįsta ir registruoja jūsų IP adresą. IP adresas iš esmės yra kompiuterio, pateikiančio užklausą interneto serveriui, adresas. Šiame keitimosi duomenimis negaunama jokios asmeninės informacijos ar informacijos - lankytojo naršyklė nėra skirta pateikti šią informaciją.
Ocean-Components.com lankytojų IP adresai yra periodiškai peržiūrimi ir analizuojami, kad būtų galima stebėti ir efektyviai patobulinti tik mūsų svetainę. Jie nebus bendrinami už Ocean-Components.com ribų. Apsilankymo svetainėje metu galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos (el. Pašto adresą, telefono numerį, fakso numerį ir siuntimo / atsiskaitymo adresus). Ši informacija renkama savanoriškai ir tik jums sutikus.

Saugumas

Ocean-Components.com yra turinys, paslaugos, reklama ir kita medžiaga, nukreipianti į trečiųjų šalių valdomą svetainę. Mes nekontroliuojame šių svetainių surinktos asmeninės informacijos ir neatsakome už šių svetainių tikslumą ir turinį.
Šis dokumentas skirtas tik mūsų surinktos informacijos naudojimui ir atskleidimui, trečiosioms šalims gali būti taikoma skirtinga politika. Ocean-Components.com nekontroliuoja kitų svetainių, ir ši privatumo politika joms netaikoma. Mes raginame kreiptis, jei taikoma, į tų trečiųjų šalių privatumo politiką.

Slapukai

Slapukai yra paprasti tekstiniai failai, talpinami jūsų kietajame diske, ir jie yra tokie pat saugūs kaip ir visi kiti duomenys, saugomi kompiuteryje. Slapukus sukuria internetinės svetainės ir naudojami duomenims saugoti lankytojo patogumui. Slapuką negali naudoti jokia kita svetainė, nei ta, kuri jį sukūrė, nei skaityti jūsų kompiuterio duomenis, išskyrus jame saugomus duomenis. Duomenys, kuriuos pasirenkame saugoti mūsų slapukuose, gali neapimti finansinės informacijos, kontaktinės informacijos ar kitų asmeninių ir neskelbtinų duomenų. Mūsų svetainė naudoja slapukus tik tam, kad prisimintų mūsų lankytojų pageidavimus, kad galėtų pateikti būtent jiems reikalingą turinį.

Generolas

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo keisti savo privatumo politiką.