RT1206FRD07121KL
YageoYageo
RT1206FRD07121KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT1206FRD07121KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 121K OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: RT1206FRD07121KL.pdf
  • Pranešimas
RT1206FRD07121KL specifikacijos
Dalies numeris RT1206FRD07121KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 121K OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4460493 pcs Duomenų lapas RT1206FRD07121KL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serija RT
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RT1206FRD07121KL Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 121k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 121K OHM 1% 1/4W 1206 Dengimas, būsto tipas Thin Film