RT0805BRC071K82L
YageoYageo
RT0805BRC071K82L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT0805BRC071K82L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 1.82K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: RT0805BRC071K82L.pdf
  • Pranešimas
RT0805BRC071K82L specifikacijos
Dalies numeris RT0805BRC071K82L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 1.82K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 508514 pcs Duomenų lapas RT0805BRC071K82L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±15ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RT
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RT0805BRC071K82L Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 1.82k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 1.82K OHM 0.1% 1/8W 0805 Dengimas, būsto tipas Thin Film