XQ4VLX60-10FF1148M
Xilinx Inc.Xilinx Inc.
XQ4VLX60-10FF1148M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XQ4VLX60-10FF1148M
Gamintojas / Gamintojas: Xilinx
Prekės aprašymas IC FPGA VIRTEX-4 60K 1148-FBGA
Duomenų lapai: 1.XQ4VLX60-10FF1148M.pdf2.XQ4VLX60-10FF1148M.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 58 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 58 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XQ4VLX60-10FF1148M specifikacijos
Dalies numeris XQ4VLX60-10FF1148M Gamintojas Xilinx Inc.
Galimas kiekis 58 pcs Duomenų lapas 1.XQ4VLX60-10FF1148M.pdf2.XQ4VLX60-10FF1148M.pdf
Įtampa - suskirstymas 1148-FCPBGA (35x35) Bendras RAM bitai 59904
"Shell" stilius 1.14 V ~ 1.26 V Serija Virtex®-4Q LX
Polarizacija 1148-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TJ)