XQ4VLX100-11FF1148I
Xilinx Inc.Xilinx Inc.
XQ4VLX100-11FF1148I Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XQ4VLX100-11FF1148I
Gamintojas / Gamintojas: Xilinx
Prekės aprašymas IC FPGA VIRTEX-4 100K 1148-FBGA
Duomenų lapai: 1.XQ4VLX100-11FF1148I.pdf2.XQ4VLX100-11FF1148I.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 17 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 17 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XQ4VLX100-11FF1148I specifikacijos
Dalies numeris XQ4VLX100-11FF1148I Gamintojas Xilinx Inc.
Galimas kiekis 17 pcs Duomenų lapas 1.XQ4VLX100-11FF1148I.pdf2.XQ4VLX100-11FF1148I.pdf
Įtampa - suskirstymas 1148-FCPBGA (35x35) Bendras RAM bitai 110592
"Shell" stilius 1.14 V ~ 1.26 V Serija Virtex®-4Q LX
Polarizacija 1148-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TJ)