XC4VLX160-12FF1148C
Xilinx Inc.Xilinx Inc.
XC4VLX160-12FF1148C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XC4VLX160-12FF1148C
Gamintojas / Gamintojas: Xilinx
Prekės aprašymas IC FPGA 768 I/O 1148FCBGA
Duomenų lapai: 1.XC4VLX160-12FF1148C.pdf2.XC4VLX160-12FF1148C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 12 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 12 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XC4VLX160-12FF1148C specifikacijos
Dalies numeris XC4VLX160-12FF1148C Gamintojas Xilinx Inc.
Galimas kiekis 12 pcs Duomenų lapas 1.XC4VLX160-12FF1148C.pdf2.XC4VLX160-12FF1148C.pdf
Įtampa - suskirstymas 1148-FCPBGA (35x35) Bendras RAM bitai 152064
"Shell" stilius 1.14 V ~ 1.26 V Serija Virtex®-4 LX
Polarizacija 1148-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C (TJ)
Loginių elementų / elementų skaičius 16896 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks