HWS30A15/ME
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
HWS30A15/ME Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWS30A15/ME
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 30W
Duomenų lapai: 1.HWS30A15/ME.pdf2.HWS30A15/ME.pdf3.HWS30A15/ME.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HWS30A15/ME specifikacijos
Dalies numeris HWS30A15/ME Gamintojas TDK-Lambda Americas Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1661 pcs Duomenų lapas 1.HWS30A15/ME.pdf2.HWS30A15/ME.pdf3.HWS30A15/ME.pdf
Įtampa - darbo 30W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 15V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm) Serija HWS30A/A
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial), Medical Galia (vatais) - per uostą -
Išvesties konfigūracija 1 Kiti vardai HWS30A-15/ME
Darbinė temperatūra 10°C ~ 70°C (With Derating) Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Gamintojo kodas HWS30A15/ME Linijinis reglamentas 87%
funkcijos Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Funkcijos kaiščiai 2A
Išplėstas aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 265 VAC Input Efektyvumas -
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 30W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)