TMK316C6106KL-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316C6106KL-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK316C6106KL-T
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 25V X6S 1206
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TMK316C6106KL-T specifikacijos
Dalies numeris TMK316C6106KL-T Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 10UF 25V X6S 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 577628 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperatūros koeficientas X6S
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai CE TMK316 C6106KL-T
Q7789447C
TMK316 C6106KL-T
TMK316 C6106KL-T-ND
TMK316 C6106KLT
TMK316C6106KLT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X6S 1206 (3216 Metric) Talpa 10µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TMK316F106ZLFT
TMK316F106ZLFT
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: CAP CER 10UF 25V Y5V 1206
Sandelyje: 4006 pcs
parsisiųsti: TMK316F106ZLFT.pdf
RFQ
TMK316C6106KL-T
TMK316C6106KL-T
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: CAP CER 10UF 25V X6S 1206