BAS70ZFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70ZFILM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS70ZFILM
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD123
Duomenų lapai: BAS70ZFILM.pdf
  • Pranešimas
BAS70ZFILM specifikacijos
Dalies numeris BAS70ZFILM Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6024 pcs Duomenų lapas BAS70ZFILM.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Schottky Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 70mA (DC)
Įtampa - suskirstymas SOD-123 Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Atsparumas @ Jei, F 2pF @ 0V, 1MHz Polarizacija SOD-123
Kiti vardai 497-5696-6 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas BAS70ZFILM
Išplėstas aprašymas Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-123 Diodų konfigūracija 10µA @ 70V
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1V @ 15mA
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 70V Talpa @ Vr, F 150°C (Max)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BAS716,115
BAS716,115
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 75V 200MA SOD523