QAM-TX2-433
RF SolutionsRF Solutions
QAM-TX2-433 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QAM-TX2-433
Gamintojas / Gamintojas: RF Solutions
Prekės aprašymas IC RF TRANSMITTER 433MHZ 4SMD
Duomenų lapai: QAM-TX2-433.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
QAM-TX2-433 specifikacijos
Dalies numeris QAM-TX2-433 Gamintojas RF Solutions
apibūdinimas IC RF TRANSMITTER 433MHZ 4SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21885 pcs Duomenų lapas QAM-TX2-433.pdf
Įtampa - tiekimas 1.5 V ~ 15 V Serija -
Maitinimas - išvestis - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD Module Kiti vardai QAM-TX2-433RED
QAM-TX2-433RED-ND
QAMTX2433
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Moduliavimas arba protokolas ASK Atminties dydis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 433MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas RF Transmitter ASK 433MHz Castellation Antenna 4-SMD Module