RP20-2405DFW
Recom PowerRecom Power
RP20-2405DFW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP20-2405DFW
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 95 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 95 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
RP20-2405DFW specifikacijos
Dalies numeris RP20-2405DFW Gamintojas Recom Power
apibūdinimas CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95 pcs Duomenų lapas
Įtampa - darbo 20W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas -5V Įtampa - 2 išėjimas 5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 9V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP20-FW RoHS statusas Tube
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 6-DIP Module
Išvesties konfigūracija 2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 63°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RP20-2405DFW Linijinis reglamentas 82%
funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Funkcijos kaiščiai 2A, 2A
Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 2A, 2A 9V - 36V Input apibūdinimas CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT
Dabartinis - Breakover 1.6kV (1600V)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP20-123.3SF-HC
RP20-123.3SF-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Sandelyje: 1407 pcs
parsisiųsti: RP20-123.3SF-HC.pdf
RFQ
RP20-2405DFW-HC
RP20-2405DFW-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-5V 20W