RP15-2415DF
Recom PowerRecom Power
RP15-2415DF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP15-2415DF
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18
Duomenų lapai: RP15-2415DF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
18 pcs
  • Pranešimas
RP15-2415DF specifikacijos
Dalies numeris RP15-2415DF Gamintojas Recom Power
apibūdinimas REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3745 pcs Duomenų lapas RP15-2415DF.pdf
Įtampa - darbo 15W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas -15V Įtampa - 2 išėjimas 15V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP15-F RoHS statusas Tube
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 6-DIP Module
Išvesties konfigūracija 2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RP15-2415DF Linijinis reglamentas 86%
funkcijos OCP, OVP, SCP Funkcijos kaiščiai 500mA, 500mA
Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 18V - 36V Input apibūdinimas REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18
Dabartinis - Breakover 1.6kV (1600V)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP15-2415DF
RP15-2415DF
Gamintojai: Recom Power
apibūdinimas: REGULATED DC/DC CONVERTER 15W 18
Sandelyje: 3745 pcs
parsisiųsti: RP15-2415DF.pdf
RFQ
RP15-2415DF/N-HC
RP15-2415DF/N-HC
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Sandelyje: 1412 pcs
parsisiųsti: RP15-2415DF/N-HC.pdf
RFQ
RP15-2415DAW/N-HC
RP15-2415DAW/N-HC
parsisiųsti: RP15-2415DAW/N-HC.pdf
RP15-2415DF/P-HC
RP15-2415DF/P-HC
parsisiųsti: RP15-2415DF/P-HC.pdf
RP15-2415DF/N
RP15-2415DF/N
parsisiųsti: RP15-2415DF/N.pdf
RP15-2415DAW
RP15-2415DAW
parsisiųsti: RP15-2415DAW.pdf
RP15-2415DAW/P
RP15-2415DAW/P
parsisiųsti: RP15-2415DAW/P.pdf
RP15-2415DF/P
RP15-2415DF/P
parsisiųsti: RP15-2415DF/P.pdf
RP15-2415DAW/P-HC
RP15-2415DAW/P-HC
parsisiųsti: RP15-2415DAW/P-HC.pdf
RP15-2415DAW-HC
RP15-2415DAW-HC
parsisiųsti: RP15-2415DAW-HC.pdf
RP15-2415DF-HC
RP15-2415DF-HC
parsisiųsti: RP15-2415DF-HC.pdf
RP15-2415DAW/N
RP15-2415DAW/N
parsisiųsti: RP15-2415DAW/N.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus