RM-153.3S/P
RECOM PowerRECOM Power
RM-153.3S/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RM-153.3S/P
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Duomenų lapai: RM-153.3S/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
42 pcs
  • Pranešimas
RM-153.3S/P specifikacijos
Dalies numeris RM-153.3S/P Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 250MW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17956 pcs Duomenų lapas RM-153.3S/P.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 13.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 16.5V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.45" L x 0.24" W x 0.39" H (11.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Serija ECONOLINE RM Galia (vatais) 250mW
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 4-SIP Module
Kiti vardai 10011708
RM153.3S/P
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 70% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 13.5V - 16.5V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 76mA Valdymo funkcijos -