RGZ-051509D
RECOM PowerRECOM Power
RGZ-051509D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RGZ-051509D
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Duomenų lapai: RGZ-051509D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
RGZ-051509D specifikacijos
Dalies numeris RGZ-051509D Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V -9V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8593 pcs Duomenų lapas RGZ-051509D.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -9V
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Serija ECONOLINE RGZ Galia (vatais) 2W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-DIP Module, 6 Leads
Kiti vardai 10017019
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas - Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 66mA, 111mA Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RGZ-051509D/P
RGZ-051509D/P
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Sandelyje: 8129 pcs
parsisiųsti: RGZ-051509D/P.pdf
RFQ
RGZ-051509D
RGZ-051509D
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 8593 pcs
parsisiųsti: RGZ-051509D.pdf
RFQ
RGZ-0509D/P
RGZ-0509D/P
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-9V 2W
parsisiųsti: RGZ-0509D/P.pdf
RGZ-051509D/H
RGZ-051509D/H
parsisiųsti: RGZ-051509D/H.pdf
RGZ-0512D/H
RGZ-0512D/H
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
parsisiųsti: RGZ-0512D/H.pdf
RGZ-051509D/HP
RGZ-051509D/HP