REM6-483.3SW/A
Recom PowerRecom Power
REM6-483.3SW/A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REM6-483.3SW/A
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas CONV DC/DC 6W 18-75VIN 3.3VOUT
Duomenų lapai: 1.REM6-483.3SW/A.pdf2.REM6-483.3SW/A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
7 pcs
  • Pranešimas
REM6-483.3SW/A specifikacijos
Dalies numeris REM6-483.3SW/A Gamintojas Recom Power
apibūdinimas CONV DC/DC 6W 18-75VIN 3.3VOUT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1379 pcs Duomenų lapas 1.REM6-483.3SW/A.pdf2.REM6-483.3SW/A.pdf
Įtampa - darbo 6W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 3.3V
Įtampa - įėjimas (maks.) 75V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija REM6 RoHS statusas Tube
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial), Medical Polarizacija 24-DIP Module, 5 Leads
Išvesties konfigūracija 1 Kiti vardai 51000243
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas REM6-483.3SW/A Linijinis reglamentas 82.5%
funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Funkcijos kaiščiai 1.8A
Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 18V - 75V Input apibūdinimas CONV DC/DC 6W 18-75VIN 3.3VOUT
Dabartinis - Breakover 5.0kV (5000V)