REC6-4805SRW/R10/A/X1
Recom PowerRecom Power
REC6-4805SRW/R10/A/X1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC6-4805SRW/R10/A/X1
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 5V 6W
Duomenų lapai: REC6-4805SRW/R10/A/X1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
15 pcs
  • Pranešimas
REC6-4805SRW/R10/A/X1 specifikacijos
Dalies numeris REC6-4805SRW/R10/A/X1 Gamintojas Recom Power
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 5V 6W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3045 pcs Duomenų lapas REC6-4805SRW/R10/A/X1.pdf
Įtampa - darbo 6W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 75V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC6/R RoHS statusas Tube
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial), Medical Polarizacija 24-DIP Module, 6 Leads
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 75°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas REC6-4805SRW/R10/A/X1 Linijinis reglamentas 82%
funkcijos SCP, UVLO Funkcijos kaiščiai 1A
Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1A 36V - 75V Input apibūdinimas DC/DC CONVERTER 5V 6W
Dabartinis - Breakover 10kV (10000V)