REC6-0505SRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC6-0505SRW/R10/C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC6-0505SRW/R10/C
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 6W
Duomenų lapai: REC6-0505SRW/R10/C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
15 pcs
  • Pranešimas
REC6-0505SRW/R10/C specifikacijos
Dalies numeris REC6-0505SRW/R10/C Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 6W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1894 pcs Duomenų lapas REC6-0505SRW/R10/C.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 10kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 9V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC6/R Galia (vatais) 6W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-DIP Module, 9 Leads
Kiti vardai 11000942
REC60505SRW/R10/C
REC60505SRWR10C
Darbinė temperatūra -40°C ~ 75°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 77% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1A 4.5V - 9V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Programos ITE (Commercial), Medical