REC3.5-1205SRW/R10/A
Recom PowerRecom Power
REC3.5-1205SRW/R10/A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC3.5-1205SRW/R10/A
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T
Duomenų lapai: REC3.5-1205SRW/R10/A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
REC3.5-1205SRW/R10/A specifikacijos
Dalies numeris REC3.5-1205SRW/R10/A Gamintojas Recom Power
apibūdinimas CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1053 pcs Duomenų lapas REC3.5-1205SRW/R10/A.pdf
Įtampa - darbo 3.5W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 18V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 9V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3.5/R RoHS statusas Tube
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial), Medical Polarizacija 24-DIP Module, 6 Leads
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas REC3.5-1205SRW/R10/A Linijinis reglamentas 80%
funkcijos SCP Funkcijos kaiščiai 700mA
Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 700mA 9V - 18V Input apibūdinimas CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T
Dabartinis - Breakover 10kV (10000V)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REC3.5-1205SRW/R10/A
REC3.5-1205SRW/R10/A
Gamintojai: Recom Power
apibūdinimas: CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T
Sandelyje: 1053 pcs
parsisiųsti: REC3.5-1205SRW/R10/A.pdf
RFQ
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Sandelyje: 2338 pcs
parsisiųsti: REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL.pdf
RFQ
REC3.5-1205DRW/R8/C/X1
REC3.5-1205DRW/R8/C/X1
parsisiųsti: REC3.5-1205DRW/R8/C/X1.pdf
REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
parsisiųsti: REC3.5-1205SRW/R10/A/X1.pdf
REC3.5-1205DRW/R8/C
REC3.5-1205DRW/R8/C
parsisiųsti: REC3.5-1205DRW/R8/C.pdf
REC3.5-1205DRW/R8/A/CTRL
REC3.5-1205DRW/R8/A/CTRL
parsisiųsti: REC3.5-1205DRW/R8/A/CTRL.pdf
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL/X1
REC3.5-1205SRW/R10/A/CTRL/X1