REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-1205SRW/R10/A/X1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REC3.5-1205SRW/R10/A/X1
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Duomenų lapai: REC3.5-1205SRW/R10/A/X1.pdf
  • Pranešimas
REC3.5-1205SRW/R10/A/X1 specifikacijos
Dalies numeris REC3.5-1205SRW/R10/A/X1 Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 3.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2368 pcs Duomenų lapas REC3.5-1205SRW/R10/A/X1.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 10kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3.5/R Galia (vatais) 3.5W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-DIP Module, 6 Leads
Kiti vardai 11000007
REC3.51205SRW/R10/A/X1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP, UVLO
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 700mA 9V - 18V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 700mA Programos ITE (Commercial), Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REC3.5-1205SRW/R10/A
REC3.5-1205SRW/R10/A
Gamintojai: Recom Power
apibūdinimas: CONV DC/DC 3.5W 9-18VIN 05VOUT T