R24P12D/R8
RECOM PowerRECOM Power
R24P12D/R8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R24P12D/R8
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Duomenų lapai: R24P12D/R8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
R24P12D/R8 specifikacijos
Dalies numeris R24P12D/R8 Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4505 pcs Duomenų lapas R24P12D/R8.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 8kV
Įtampa - įėjimas (min.) 21.6V Įtampa - įėjimas (maks.) 26.4V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Galia (vatais) 1W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 7-SIP Module, 5 Leads
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 41mA, 41mA 21.6V - 26.4V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 41mA, 41mA
Programos ITE (Commercial), Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
R24P12S/P
R24P12S/P
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 1W
Sandelyje: 8541 pcs
parsisiųsti: R24P12S/P.pdf
RFQ
R24P12D/R8
R24P12D/R8
Gamintojai: RECOM Power