R1D12-2412/H-R
Recom PowerRecom Power
R1D12-2412/H-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R1D12-2412/H-R
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT
Duomenų lapai: R1D12-2412/H-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
R1D12-2412/H-R specifikacijos
Dalies numeris R1D12-2412/H-R Gamintojas Recom Power
apibūdinimas CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12251 pcs Duomenų lapas R1D12-2412/H-R.pdf
Įtampa - darbo 1W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas -12V Įtampa - 2 išėjimas 12V
Įtampa - įėjimas (maks.) 26.4V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 21.6V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1D RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial), Medical Polarizacija 12-SMD Module, 10 Leads
Išvesties konfigūracija 2 Kiti vardai 10900371
R1D122412/HR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Gamintojo kodas R1D12-2412/H-R Linijinis reglamentas 80%
funkcijos SCP Funkcijos kaiščiai 42mA, 42mA
Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 21.6V - 26.4V Input apibūdinimas CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT
Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
R1D12-2409/HP-R
R1D12-2409/HP-R
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-9V 1W
Sandelyje: 9894 pcs
parsisiųsti: R1D12-2409/HP-R.pdf
RFQ
R1D12-2409/P-R
R1D12-2409/P-R
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 12204 pcs
parsisiųsti: R1D12-2409/P-R.pdf
RFQ
R1D12-2412
R1D12-2412
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-12V 1W