R0.5D12-2412/H-R
Recom PowerRecom Power
R0.5D12-2412/H-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R0.5D12-2412/H-R
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Duomenų lapai: R0.5D12-2412/H-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
R0.5D12-2412/H-R specifikacijos
Dalies numeris R0.5D12-2412/H-R Gamintojas Recom Power
apibūdinimas 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12348 pcs Duomenų lapas R0.5D12-2412/H-R.pdf
Įtampa - darbo 500mW Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas -12V Įtampa - 2 išėjimas 12V
Įtampa - įėjimas (maks.) 26.4V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 21.6V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5D RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 12-SMD Module, 10 Leads
Išvesties konfigūracija 2 Kiti vardai 10016957
R0.5D122412/HR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Gamintojo kodas R0.5D12-2412/H-R Linijinis reglamentas 75%
funkcijos SCP Funkcijos kaiščiai 21mA, 21mA
Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 21mA, 21mA 21.6V - 26.4V Input apibūdinimas 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)