63MU684M4532
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 63MU684M4532
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
Duomenų lapai: 63MU684M4532.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
63MU684M4532 specifikacijos
Dalies numeris 63MU684M4532 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24964 pcs Duomenų lapas 63MU684M4532.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±20% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, MU
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 63MU684M4532X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Acrylic, Metallized Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.68µF Programos DC Link, DC Filtering
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
63MXC12000MEFC35X50
63MXC12000MEFC35X50
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP
Sandelyje: 14139 pcs
parsisiųsti: 63MXC12000MEFC35X50.pdf
RFQ
63MU684M4532
63MU684M4532
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812