63MU472M2012
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 63MU472M2012
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 4700PF 20% 63VDC 0805
Duomenų lapai: 63MU472M2012.pdf
  • Pranešimas
63MU472M2012 specifikacijos
Dalies numeris 63MU472M2012 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 4700PF 20% 63VDC 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71086 pcs Duomenų lapas 63MU472M2012.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 4700pF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 63MU0.004702012X
63MU0.004702012X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 63MU472M2012
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 4700pF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 4700PF 20% 63VDC 0805 Dabartinis - nuotėkis 63V