63MU335M5750
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 63MU335M5750
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 3.3UF 20% 63VDC 2220
Duomenų lapai: 63MU335M5750.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
63MU335M5750 specifikacijos
Dalies numeris 63MU335M5750 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 3.3UF 20% 63VDC 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14656 pcs Duomenų lapas 63MU335M5750.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 3.3µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 2220 (5750 Metric)
Kiti vardai 63MU3.305750X
63MU3.305750X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 63MU335M5750
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 3.3µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 3.3UF 20% 63VDC 2220 Dabartinis - nuotėkis 63V