63MU225M5750
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 63MU225M5750
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220
Duomenų lapai: 63MU225M5750.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
63MU225M5750 specifikacijos
Dalies numeris 63MU225M5750 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15823 pcs Duomenų lapas 63MU225M5750.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 2.2µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 2220 (5750 Metric)
Kiti vardai 63MU2.205750X
63MU2.205750X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 63MU225M5750
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 2.2µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220 Dabartinis - nuotėkis 63V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
63MU223MZ12012
63MU223MZ12012
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP FILM 0.022UF 20% 63VDC 0805
Sandelyje: 54833 pcs
parsisiųsti: 63MU223MZ12012.pdf
RFQ
63MU225M5750X
63MU225M5750X
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220