63MU222M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 63MU222M2012
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 2200PF 20% 63VDC 0805
Duomenų lapai: 63MU222M2012.pdf
  • Pranešimas
63MU222M2012 specifikacijos
Dalies numeris 63MU222M2012 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 2200PF 20% 63VDC 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66833 pcs Duomenų lapas 63MU222M2012.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 2200pF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 63MU0.002202012X
63MU0.002202012X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 63MU222M2012
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 2200pF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 2200PF 20% 63VDC 0805 Dabartinis - nuotėkis 63V