63MU155M4532
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 63MU155M4532
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812
Duomenų lapai: 63MU155M4532.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
63MU155M4532 specifikacijos
Dalies numeris 63MU155M4532 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17754 pcs Duomenų lapas 63MU155M4532.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 1.5µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai 63MU1.504532X
63MU1.504532X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 63MU155M4532
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 1.5µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 Dabartinis - nuotėkis 63V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
63MU153MZ12012
63MU153MZ12012
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP FILM 0.015UF 20% 63VDC 0805
Sandelyje: 68918 pcs
parsisiųsti: 63MU153MZ12012.pdf
RFQ
63MU152M2012
63MU152M2012
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP FILM 1500PF 20% 63VDC 0805
Sandelyje: 55049 pcs
parsisiųsti: 63MU152M2012.pdf
RFQ
63MU155M4532X
63MU155M4532X
apibūdinimas: CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812