50MU474M3225
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50MU474M3225
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210
Duomenų lapai: 50MU474M3225.pdf
  • Pranešimas
50MU474M3225 specifikacijos
Dalies numeris 50MU474M3225 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40443 pcs Duomenų lapas 50MU474M3225.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 0.47µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai 50MU0.4703225X
50MU0.4703225X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 50MU474M3225
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 0.47µF ±20% Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210 Dabartinis - nuotėkis 50V