50MU334M3216
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50MU334M3216
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206
Duomenų lapai: 50MU334M3216.pdf
  • Pranešimas
50MU334M3216 specifikacijos
Dalies numeris 50MU334M3216 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50717 pcs Duomenų lapas 50MU334M3216.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 0.33µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 50MU0.3303216X
50MU0.3303216X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 50MU334M3216
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 0.33µF ±20% Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206 Dabartinis - nuotėkis 50V