400LEX2R2MEFC8X9
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 400LEX2R2MEFC8X9
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM RAD
Duomenų lapai: 1.400LEX2R2MEFC8X9.pdf2.400LEX2R2MEFC8X9.pdf
  • Pranešimas
400LEX2R2MEFC8X9 specifikacijos
Dalies numeris 400LEX2R2MEFC8X9 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 408338 pcs Duomenų lapas 1.400LEX2R2MEFC8X9.pdf2.400LEX2R2MEFC8X9.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 400LEX2R2MEFC8X9
Išplėstas aprašymas Aluminum Capacitors apibūdinimas CAP ALUM RAD
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
400LEX2.2MEFC8X11.5
400LEX2.2MEFC8X11.5
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL