400AX8R2MEFC8X16
RubyconRubycon
400AX8R2MEFC8X16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 400AX8R2MEFC8X16
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
Duomenų lapai: 1.400AX8R2MEFC8X16.pdf2.400AX8R2MEFC8X16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
400AX8R2MEFC8X16 specifikacijos
Dalies numeris 400AX8R2MEFC8X16 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 354638 pcs Duomenų lapas 1.400AX8R2MEFC8X16.pdf2.400AX8R2MEFC8X16.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)