35MU685M5750
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35MU685M5750
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220
Duomenų lapai: 35MU685M5750.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
35MU685M5750 specifikacijos
Dalies numeris 35MU685M5750 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14266 pcs Duomenų lapas 35MU685M5750.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 6.8µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 2220 (5750 Metric)
Kiti vardai 35MU6.805750X
35MU6.805750X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 35MU685M5750
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 6.8µF ±20% Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220 Dabartinis - nuotėkis 35V