35MU684M3216
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35MU684M3216
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
Duomenų lapai: 35MU684M3216.pdf
  • Pranešimas
35MU684M3216 specifikacijos
Dalies numeris 35MU684M3216 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51965 pcs Duomenų lapas 35MU684M3216.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 35V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±20% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 35MU684M3216X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Acrylic, Metallized Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.68µF Programos DC Link, DC Filtering